BGP-poeng fra turneringen

BGP-poeng blir tildelt etter skala 20-17-15-13-11-10-9-8-7-6 og fem til resten ved mindre enn 50 deltagere i en turnering.
Med mer enn 50 deltagere blir skalaen 20-19-18-17-16-15-14-13-12-11-10-9-8-7-6 og 5 til resten.
I Kretsmesterskap gis det 20 til klassevinneren (i NM klassene) og 10 til resten.

BGP poeng fra turneringen (om de alt er registrert):
Merk at du har rask tilgang til oversikt over alle BGP-poeng for inneværende og tidligere sesonger fra lenkene nedenfor:
Romerike BGP BGP poeng registrert: ja

Utlisting av BGP-poeng

Romerike BGP

KlasseNavnKlubbBGP-poeng
KadettMagnus SæthreNittedal20
KadettTobias Bøvolden NerlandHamar19
KadettElias HestvikBærum18
KadettJulian Ryggvik17
KadettJonas LippertSørum16
LilleputtSheroni AmarapalaStrømmen20
LilleputtIbragim MadagovGreveløkka19
LilleputtJørgen Vamnes SætherSørum18
LilleputtMalcolm Alexander OlsenDragulf Akershus17
LilleputtSondre Amundsen BarbølSørum16
LilleputtMikkel JansenUkjent15
LilleputtPatrick Lorentsen14
LilleputtFabi Etore AntonioSørum13
MiniputtAlex FlåtrudBærum20
MiniputtKim Roger Hansen WestrumNittedal19
MiniputtAsk AmundsenSørum18
MiniputtEnok Kogstad Berg17
MiniputtLivia LindstadNordstrand16
MiniputtHy Chang VoDragulf Akershus15
MiniputtAmadeus Hestvik EvenshaugBærum14
MiniputtHaakon Andreas Holmboe13
MiniputtJasper Tofte MesselFollo12
MiniputtHerman SæthreNittedal11
MiniputtIda Marie Hjemsæter Skjelbred1911U10
MiniputtAksel NesNittedal9
MiniputtClaudio CostaDragulf Oslo8
MiniputtAksel AsmundssonGreveløkka7
MiniputtAnders Vetle SamdalNittedal6
MiniputtAmund Halaas Irion1911U5
MiniputtAdam Wasa-SchraderNordstrand5
MiniputtHåvard FærdenSki5
MiniputtShemorin AmarapalaStrømmen5
MiniputtØystein K. IngebretsenRødtvet5
MiniputtEmil Ødegaard HippeSørum5
MiniputtCornelius Strømmeli Bråthen5
MikroputtViktor Nygaard LøvåsenVålerenga20
MikroputtEugenio CostaOSSU19
MikroputtLouis Khoo-ThweDragulf Oslo18
MikroputtMarius Hjemsæter Skjelbred1911U17
MikroputtEmil Christopher WilbergKongsvinger17
MikroputtKha Chang VoBærum17
MikroputtAaron HavelandSørum14
MikroputtMikael DigernesNittedal13
MikroputtOlav GurihusNittedal12
MikroputtJens August Slembe1911U11
MikroputtNicklas Granholt StavelinSki10
MikroputtOliwer WinjeSørum9
MikroputtJosefine HenriksenKongsvinger9
MikroputtHåkon Amundsen BarbølSørum7
MikroputtSigurd Rud FinnstunGreveløkka6
MikroputtTheodor HenriksenKongsvinger6
MikroputtChristine NordahlBærum5
MikroputtSimen Havik SamdalVålerenga5
MikroputtDavid RyggvikSørum5
MikroputtDina Elise HeltSørum5