BGP-poeng fra turneringen

BGP-poeng blir tildelt etter skala 20-17-15-13-11-10-9-8-7-6 og fem til resten ved mindre enn 50 deltagere i en turnering.
Med mer enn 50 deltagere blir skalaen 20-19-18-17-16-15-14-13-12-11-10-9-8-7-6 og 5 til resten.
I Kretsmesterskap gis det 20 til klassevinneren (i NM klassene) og 10 til resten.

BGP poeng fra turneringen (om de alt er registrert):
Merk at du har rask tilgang til oversikt over alle BGP-poeng for inneværende og tidligere sesonger fra lenkene nedenfor:
Dragulf BGP april 2014 BGP poeng registrert: ja

Utlisting av BGP-poeng

Dragulf BGP april 2014

KlasseNavnKlubbBGP-poeng
KadettEgil Petter BuddeOSSU20
LilleputtOliver OpsethHamar20
LilleputtKnut SyseDragulf Akershus19
LilleputtJohan Nysveenukjent18
LilleputtOliver ErlandsenMoss17
LilleputtAndras HårbergDragulf Akershus16
MiniputtMaximilian L. LystadVålerenga20
MiniputtKarl Ivar LavergrenDrammens19
MiniputtNoam A. VitenbergDragulf Oslo18
MiniputtMito ZidanVålerenga17
MiniputtEmil Gether-RønningVålerenga16
MiniputtSheroni AmarapalaStrømmen15
MiniputtStåle SviggumVålerenga14
MiniputtKenan KericVeien13
MiniputtArne Kjelsbøl HuseNordstrand12
MiniputtThomas ThorvaldsenFollo11
MiniputtMartin Risting1911U10
MiniputtHerman HøiåsDragulf Oslo9
MiniputtArthur Sickingheukjent8
MiniputtChristian TorrisenVålerenga7
MiniputtMarius Skumsnes-DaaeStrømmen6
MiniputtJohannes Holst-HagedalOSSU5
MiniputtKasper HalvorsenVålerenga5
MiniputtUlrik WasmuthNTG5
MiniputtMia Vang BaarstadDragulf Akershus5
MiniputtMarkus Fiva WallerDragulf Oslo5
MikroputtLinnea G. TryggestadNordstrand20
MikroputtMax Dahl1911U19
MikroputtJacob Gangum Tonby1911U18
MikroputtMarius GøbelNordstrand17
MikroputtAndreas TenoldNordstrand16
MikroputtOle-Christian B. KranOSSU15
MikroputtJonas Egli1911U14
MikroputtElias Fredrik BuddeVålerenga13
MikroputtMia EikelandDragulf Oslo12
MikroputtAlexander Leikis SlettumOSSU 11
MikroputtSyver S. KyvikNordstrand10
MikroputtAndreas Wiesener Haga1911U9
MikroputtSebastian Beadle EidNTG8
MikroputtElias AschimDragulf Oslo7
MikroputtDina Holst-LarsenMoss6
MikroputtSigurd BrattlienNittedal6
MikroputtLudvig KotengHolmestrand6
MikroputtAdrian Jakub Rutkowski Dragulf Oslo6
MikroputtAmar Elias MezariDragulf Oslo6
MikroputtHerman Fleime1911U5
MikroputtSindre BackeAsker5
MikroputtJack HartgillDragulf Oslo5
MikroputtDavid L. VangenOSSU5
MikroputtAndreas Røberg BeitnesNordstrand5
MikroputtAnneli K. VatnarOSSU5
MikroputtLukas Aleksander SwaneDragulf Akershus5
MikroputtPhilip Weiss-HagenOSSU5
MikroputtViktor Nygaard LøvåsenVålerenga5
MikroputtFredrik Tyrdal SchønfeldtNordstrand5
MikroputtNoa MyhreneVålerenga5
MikroputtStorm BrattlienNittedal5
MikroputtHarald GauslaaOSSU5
MikroputtTimur GusarovNordstrand5
MikroputtVetle Bredal-RørvikDragulf Oslo5
MikroputtLudvig Sørensenukjent5
MikroputtScott Andrew Henriksenukjent5
MikroputtShemorin AmarapalaStrømmen5
MikroputtMartin Tonby1911U5
MikroputtAlfred Aamodt - BorgersenVålerenga5
MikroputtJan Olav JespersenDragulf Oslo5
MikroputtEivind Grunt KrekenNordstrand5
MikroputtChristoffer Amble Kolstadukjent5
MikroputtMagnus Vang BaarstadDragulf Akershus5
MikroputtLove Maxim Engedal SharmaOSSU5
MikroputtKai HartgillDragulf Oslo5
MikroputtEskil Dahl MarsteinAsker5
MikroputtCillian HestnesDragulf Akershus5
MikroputtJonas UnnelandDragulf Oslo5
MikroputtAlbert W. Haga1911U5
MikroputtOscar WasmuthNTG5
MikroputtSander Beadle Eidukjent5
MikroputtOskar Hessenukjent5
MikroputtStian Altberg-AbelsenCaissa5
MikroputtMagnus Ørn LavergrenDrammens5
MikroputtMartin Skumsnes-DaaeStrømmen5
MikroputtElliot Da Silva HålienDragulf Oslo5
MikroputtHenrik Sperlingukjent5
MikroputtFredrik Altberg-AbelsenCaissa5
MikroputtSverre EikelandDragulf Oslo5
MikroputtHenrik H. SchneidtDragulf Oslo5
MikroputtNeil SharmaOSSU5
MikroputtFredrik Berg Buxrud1911U5