Endring etter Vestby BGP/UGP vår 2024
Dette er den siste turneringen.

Klasse Mikroputt
Plass Fram Navn Poeng Økning Poengrekke (Siste merket med *
1 +1 Sofia Hrituleac, Ski 89 +17 20-20-*17-16-16
3 +1 Anker Moe Maurstad, Dragulf OUSK 73 +20 *20-19-18-16
4 +7 Olivier Kleka, Dragulf OUSK 61 +19 20-*19-17-5
17 +18 Aleksander Holter, Fornebu 36 +16 *16-10-5-5
17 +15 Filip Johansen, 1911U 36 +15 *15-11-5-5
27 +74 Sverre Killi, Vestby 29 +18 *18-11
32 +69 Alfred Faye Helvik, Rustad 24 +14 *14-5-5
51 +50 Albert Gretland Ozer, FUS 18 +10 *10-8
66 +35 Fredrik Hesla-Halvorsen, 1911U 16 +11 *11-5
72 +29 Sigurd Meisingset, 1911U 15 +5 *5-5-5
72 +29 Jamie Alexander Miguel Brøndum, Ski Sjakk 15 +5 *5-5-5
72 +29 Andrei Mariano Taja, Haugerud Sfu 15 +5 *5-5-5
96 NY Vemund Vedeld, Follo 14 +14 *14
NY Nathaniel Alexandersen, Fredrikstad FUS 7 +7 *7
NY Axel Grotmol, Bærum 13 +13 *13
Bardia Salimi, Nordstrand 11 +6 *6-5
NY Embret Olai Heggernes Gjermshus, Follo 5 +5 *5
NY Liam Yohannes, Vestby 8 +8 *8
NY Lidia Kinga Belkiewicz, Vestby 5 +5 *5
NY Ilya Plotnikov-Spencer, Vestby 5 +5 *5
NY Joseph Abdul Malik Ouro Akpo, Vestby 5 +5 *5
NY Maksim Plotnikov-Spencer, Vestby 5 +5 *5
Johan Aanes, Drammen 13 +5 8-*5
NY Maria Haug Sørensen, 1911u 5 +5 *5
NY Oline Sundvor Hjorteset, 1911U 5 +5 *5
NY Zina Aisha Ouro Akpo, Vestby USK 5 +5 *5
NY Jenny Ringdal Hansen, Sekkematten 5 +5 *5
NY Gurtegh Sandar, Vestby USK 9 +9 *9
NY Sigurd Strand Øygarden, Vestby USK 5 +5 *5
NY Kia Alami, Vestby USK 5 +5 *5
NY Frans Kvissel, USSU 5 +5 *5
NY Jesper Melsom Skodvin, Vestby USK 5 +5 *5
NY Benjamin Aas, Vestby USK 5 +5 *5
NY Jonas Ben Hassine, Vestby USK 5 +5 *5
NY Teodor Ringdal Landsverk, Sekkematten 5 +5 *5
NY Julian Solsvik, Vestby USK 5 +5 *5
NY Johannes Østtveit Moe, Follo 5 +5 *5
NY Julius Batangouna, Follo SFU 5 +5 *5
NY Adrian Waale, FUS 5 +5 *5
NY Thorvald Haram, Vestby USK 5 +5 *5
Klasse Miniputt
Plass Fram Navn Poeng Økning Poengrekke (Siste merket med *
2 +2 Edvard Vallestrand Berg, Dragulf OUSK 67 +16 20-17-*16-14
3 +2 Felix Tran, Ski 60 +14 19-*14-14-13
4 +9 Even Jåtog Trygstad, 1911U 58 +20 *20-19-19
5 +4 Henrik Daehan Malmo Gjøn, OSSU 57 +18 *18-18-12-9
7 +2 Oskar Meisingset, 1911U 56 +17 18-*17-13-8
16 +8 Leon Asak, Dragulf OUSK 35 +5 15-9-6-*5
22 +34 Eirik Johnsen Skogstad, 1911U 33 +15 *15-13-5
30 +30 Storm Killi, Vestby 28 +11 17-*11
30 +4 Magnus Ailo Ponku, Sagene 28 +5 12-6-*5-5
38 +63 Eivind Søiland Brobak, OSSU 22 +12 *12-5-5
40 +39 Nils Langfjæran, OSSU 21 +7 8-*7-6
44 +24 Magne Galleberg, Mjøndalen og Krokstad BSK 20 +5 *5-5-5-5
53 NY Ludvig Lerheim, Kpbu 19 +19 *19
72 +29 Nora Aline Arvola, Vestby 15 +5 *5-5-5
83 +18 Thomas Jensen, FUS 14 +6 8-*6
89 NY Oscar Riddervold, Ski 13 +13 *13
NY Sondre Sundvor Hjorteset, 1911U 10 +10 *10
NY Yelisiei Pyrohov, FUS 9 +9 *9
NY David Wiech, Dragulf 5 +5 *5
Victor Gretland Ozer, FUS 10 +5 *5-5
Ludvig Borch Eide, Horten SKU 11 +5 6-*5
Emilio Håtun, FUS 10 +5 *5-5
Muhammadali Tulkinov, FUS 10 +5 *5-5
NY Ida Jåtog Trygstad, 1911U 5 +5 *5
NY Astrid Haug Sørensen, 1911u 5 +5 *5
NY Alva Øye-Strømberg, Hell 8 +8 *8
NY Benjamin Erichsen, Bærum 5 +5 *5
NY Ebolfezl Feyaz, Eiker 5 +5 *5
NY Willem Vingan-Johansen, Moss 5 +5 *5
NY Eirik Olaus Stoll-Moljord, 1911U 5 +5 *5
Klasse Lilleputt
Plass Fram Navn Poeng Økning Poengrekke (Siste merket med *
2 +2 Ådne Lia Floten, Kampen på Brettet U 59 +20 *20-20-19
3 +5 Anders Høstland, Sagene 57 +19 20-*19-18
5 +20 Victor Tran, Fornebu 46 +16 *16-15-15
7 +14 Leon Petitpierre-Vachtman, Stjernen 44 +12 18-14-*12
26 +45 Helene Kåsastul, Caissas 30 +17 *17-13
45 +36 Robert Blancaflor, Vestby 19 +7 12-*7
49 NY Roald Nybråten Etnestad, Haugerud 18 +18 *18
63 NY Storm Myhre, Moss 15 +15 *15
71 NY William Alexander Lysgaard Opdal, Eiker 14 +14 *14
76 NY Alexander Knivestøen, Eiker 13 +13 *13
91 +10 Sanne Foss, Vestby 11 +5 6-*5
91 NY Hassan Sheryar Raja, Vestby USK 11 +11 *11
100 NY Adam JEZEWSKI, NSF 10 +10 *10
NY Tyr Magnus Kristoffer Julseth Aasberg, Vestby 8 +8 *8
NY Taksh Srinivas Krishna, Vestby USK 9 +9 *9
NY Mio Ringdal Hansen, Sekkematten 6 +6 *6
NY Wilhelm Schewe, Vestby USK 5 +5 *5
Klasse Kadett
Plass Fram Navn Poeng Økning Poengrekke (Siste merket med *
1 +8 Johan Fuskeland Kro, Fredrikstad 40 +20 *20-20
9 +21 Sebastian Sigvaldsen, Gjøvik 30 +15 *15-15
11 NY Ejjub Ganibegovic, Kampen 20 +20 *20
18 NY Marius Hæg Dale, Eiker 19 +19 *19
18 +83 Oscar Nyegaard Hoffmann, Bærum 19 +12 *12-7
24 NY Henrik Bye, Haugerud 18 +18 *18
28 NY Trym Gimse, Ski 17 +17 *17
28 NY Jakob Schei, Sagene IF Sjakk 17 +17 *17
35 NY Anton Riddervold, Ski 16 +16 *16
42 NY Christian Heim Moen, Haugerud 14 +14 *14
42 NY Olve Elvenes, Dragulf 14 +14 *14
50 NY Nicolai Eik, Dragulf OUSK 11 +11 *11
NY Elias Hellum, Haugerud 10 +10 *10
Klasse Ungdom
Plass Fram Navn Poeng Økning Poengrekke (Siste merket med *
NY Kasper Rygh, Haugerud 19 +19 *19
NY Yaro Germiani, Eiker 18 +18 *18