Endring etter Dragulf BGP «Russland» september 2019
Dette er den siste turneringen.

Klasse Mikroputt
Plass Fram Navn Poeng Økning Poengrekke (Siste merket med *
1 +3 Victor Strat, Bærum 99 +2 *20-20-20-20-19
15 +1 Noah Darbinian-Johansen, Nordstrand 88 +4 *19-18-18-18-15
18 +5 Tobias Olsen, Klyve 82 +11 19-18-17-17-*11
29 +7 Thomas Nissen Hellerud, 1911U 64 +13 *18-17-11-10-8
35 +22 August Brattgjerd, Dragulf Oslo 55 +17 *17-17-16-5
35 +8 Fredrik Elsness, OSSU 55 +9 15-*14-13-7-6
39 +4 Subhan Gilmessen, Vålerenga 51 +5 18-18-10-*5
42 +13 Oda Kofoed Skramstad, Bærum 50 +11 *16-14-8-7-5
58 = Birk Braaten, Dragulf Akershus 38 +1 10-9-8-*6-5
58 +9 David Myrseth Nilsen, Vålerenga 38 +7 *12-11-5-5-5
60 +41 Lauritz Nissen Hellerud, 1911U 37 +15 *15-10-7-5
66 +1 Na-Uy Nguyen, Stjernen 33 +2 11-*7-5-5-5
84 +17 Fridtjof Wildhagen, Nordstrand 26 +9 12-*9-5
84 +17 Trym M Østberg, Dragulf USK 26 +5 6-*5-5-5-5
92 +9 Zayan Chavdhry, Dragulf Oslo 25 +5 *5-5-5-5-5
92 +9 Theodor Engdal Jensen, 1911U 25 +5 *5-5-5-5-5
NY Torjan Albrigtsen , Dragulf Akershus 10 +10 *10
Riccardo Daniele Piacquadio, 19 +13 *13-6
Sofia Stamenic Galåen, Dragulf Akershus 10 +5 *5-5
Fredrik Norbye, Dragulf Oslo 10 +5 *5-5
Caroline Marie Trana, Moss 10 +5 *5-5
Eiril Andresen, Ski 15 +5 *5-5-5
Oskar Andersen, Dragulf Akerhus USK 10 +5 *5-5
Peter Worm-Muller, Dragulf Akershus USK 15 +5 *5-5-5
Ola Bakke Hanisch, Dragulf Oslo USK 10 +5 *5-5
NY Wilhelm Hemsen, Dragulf Akershus USK 5 +5 *5
NY Henrik Nome, Nordstrand SKU 5 +5 *5
NY Fredrik Wold Endreson , Nordstrand SKU 5 +5 *5
NY Espen Siben Yang, Dragulf Oslo USK 5 +5 *5
Klasse Miniputt
Plass Fram Navn Poeng Økning Poengrekke (Siste merket med *
1 +1 Jacob Tollefsen, Nordstrand 100 +1 *20-20-20-20-20
5 = Rafe Rehman, Vålerenga 96 +1 20-20-20-*18-18
7 +7 Ida Olsen, Klyve 94 +17 20-20-20-*17-17
22 +3 Johnson Shi, Stjernen 70 +10 18-16-*15-11-10
26 +2 Petter Bakke Hanisch, Dragulf Oslo 60 +4 15-14-11-*10-10
31 +5 Frida Johanna Elsness, 1911U 53 +4 13-*12-11-9-8
43 +9 René Alejandro Myhre, Holmestrand 42 +6 13-*11-7-6-5
45 +27 Kevin Tuan Nguyen, Dragulf Oslo 41 +13 *13-12-11-5
67 +34 Lukas Trana, Moss 29 +14 *14-10-5
NY Sander Nilsen Sørås, Vålerenga 9 +9 *9
Eeoné Pham, Nordstrand 13 +8 *8-5
NY Tord Albrigtsen , Dragulf Akershus 19 +19 *19
NY Max Gilje Sekse, Nordstrand 7 +7 *7
Klasse Lilleputt
Plass Fram Navn Poeng Økning Poengrekke (Siste merket med *
6 +4 Alexander Leikis Slettum, OSSU 95 +19 20-*19-19-19-18
8 +7 Florian Elseth, Dragulf Akershus 86 +20 *20-19-17-16-14
10 +7 Anton Soug, Nordstrand 81 +18 *18-17-17-16-13
32 +26 Eirik Sander Viken, Hvalstad 43 +16 *16-15-12
62 +39 Aaron Pham Luong, Nordstrand 25 +17 *17-8
NY Håkon Tilrem Ørjavik, Dragulf Akershus USK 15 +15 *15
Klasse Kadett
Ingen endring her Klasse Ungdom
Ingen endring her