Endring etter Greveløkka BGP/UGP 2020
Dette er den siste turneringen.

Klasse Mikroputt
Plass Fram Navn Poeng Økning Poengrekke (Siste merket med *
1 +17 Sindre Kvedalen, Ski 29 +20 *20-9
4 NY Isak Eckbo-Aglen, Elverum 19 +19 *19
6 NY Torjan Albrigtsen , Dragulf Akershus 18 +18 *18
8 NY Kristoffer Fuglseth Vestre, Hamar 17 +17 *17
11 NY Filip Klingen, Hamar 16 +16 *16
13 NY Jonathan Frøyshov, Hamar 15 +15 *15
16 NY Einar Ystad-Deglum, Greveløkka 14 +14 *14
18 NY Sigurd Alderslyst, Hamar 13 +13 *13
21 NY Ledion Fazilu, Greveløkka 12 +12 *12
23 NY Guttorm Torp Dalseng, Greveløkka 11 +11 *11
26 NY Jens Christian Pedersen, Greveløkka 10 +10 *10
29 NY Amin Mekhlif, Greveløkka BSK 9 +9 *9
31 NY Alexander Hemb Fjeldstad, Greveløkka 8 +8 *8
34 NY Sivert B. Skaaret, Greveløkka 7 +7 *7
36 NY Vegard Brenden, Hamar 6 +6 *6
38 NY Sondre Huuse-Røneid, Greveløkka 5 +5 *5
38 NY Jørgen Græsby, Hamar 5 +5 *5
38 NY William Åsen Vestgård, Nord Odal SKU 5 +5 *5
38 NY Sigurd Kjølhamar, Greveløkka BSK 5 +5 *5
38 NY Isak Gjerdrum Hartz, Greveløkka BSK 5 +5 *5
38 NY Thor Harbo Inderhaug , Greveløkka BSK 5 +5 *5
38 NY Mathea Baklien, Greveløkka BSK 5 +5 *5
38 NY Live Lensebakken, Nord-Odal SKU 5 +5 *5
Klasse Miniputt
Plass Fram Navn Poeng Økning Poengrekke (Siste merket med *
1 NY Nicolai Frøyshov, Hamar 20 +20 *20
4 NY Lars Ystad-Deglum, Greveløkka 19 +19 *19
6 NY Nicolas Haugen Krogvold, Greveløkka 18 +18 *18
8 NY Aksel Cornelius Bjorland, Sandved 17 +17 *17
10 NY Rebekka Eckbo-Aglen, Elverum 16 +16 *16
12 NY Amalie Linnea Heibo, Dragulf Akershus 15 +15 *15
14 NY Anders Finnstun, Greveløkka 14 +14 *14
16 NY John Obelix Lie Sandvik, Hamar 13 +13 *13
18 NY Noah L. Frøyseth, Greveløkka 12 +12 *12
20 NY Selma Mekhlif, Greveløkka 11 +11 *11
22 NY Caisa Aalberg, Greveløkka 10 +10 *10
24 NY Joakim Fuglseth Vestre, Hamar 9 +9 *9
26 NY Caspian Aalberg, Greveløkka 8 +8 *8
28 NY Kevin-Olai Hansrud, Nord-Odal 7 +7 *7
Klasse Lilleputt
Plass Fram Navn Poeng Økning Poengrekke (Siste merket med *
1 NY Tord Albrigtsen , Dragulf Akershus 20 +20 *20
4 NY Josefine Henriksen, Kongsvinger 19 +19 *19
6 NY Rakel Eckbo-Aglen, Elverum 18 +18 *18
8 NY Johan Engelien Andresen, Fryal 17 +17 *17
11 NY Viljar A. Gjerstad, Skadberg 16 +16 *16
13 NY Sigurd Rud Finnstun, Greveløkka 15 +15 *15
15 NY Rostislavs Seleznovs, Greveløkka 14 +14 *14
17 NY Theodor Henriksen, Kongsvinger 13 +13 *13
19 NY Liam Bjørseth Horten, Greveløkka 12 +12 *12
19 NY Abdulrahman Alahmad, Kongsvinger SKU 12 +12 *12
23 NY78 Amund Husstad-Nedberg, Nordstrand 10 +0 10
23 NY Nahom Medhane, Kongsvinger 10 +10 *10
Klasse Kadett
Plass Fram Navn Poeng Økning Poengrekke (Siste merket med *
1 NY Ibragim Madagov, Greveløkka 20 +20 *20
3 NY98 Eirik Sander Viken, Hvalstad 19 +0 19
3 NY Vebjørn Holm-Gjerde, Hamar 19 +19 *19
5 NY Fredrik Østlie Pettersen, Hamar 18 +18 *18
5 NY96 Marius Gunnerød, Dragulf AUSK 18 +0 *18
7 NY Morten-Olav Tangnæs, Hamar 17 +17 *17
8 NY Jørgen Andersen Hommerstad, Hamar 16 +16 *16
9 NY Elias Saeedi, Greveløkka 15 +15 *15
NY Sivert Olai Øye, Gjøvik 14 +14 *14
NY Snorre Lensebakken, Nord-Odal 13 +13 *13
Klasse Ungdom
Ingen endring her